Vyrovnaný zápas až do konca

V piatok pred jarnými prázdninami sa odohral tradičný hokejový zápas Profesori - Maturanti. Dlho však hrozilo, že sa zápas pre vysokú maródku medzi učiteľmi ani neodohrá. Družstvo však doplnili športu chtiví rodičia a o jedenástej sa začalo.

hokej

Po niekoľkých rokoch sa o víťazstvo bojovalo od začiatku až do záverečných sekúnd. Po dohode oboch tímov sa nevylučovalo, ale po každom faule bol nariadený samostatný nájazd. Aj z nich padlo niekoľko pelných gólov. Prvé dve tretiny boli veľmi vyrovnané a tímy sa striedali vo vedení. Až v tretej tretine sa profesorom podarilo odskočiť na 3 góly. Minútu pred koncom maturanti znížili na rozdiel dvoch gólov, zobrali si oddychový čas a v následnej hre bez bránkárar znížili na rozdiel jediného gólu. Na viac však neostal čas a tak profesori vyhrali 9:8.

Profesori - Maturanti  9 : 8  (3:2, 3:3, 3:3)